Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik dotyczący grania na padzie


KapienPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich !

Wielu z was ma problem z graniem na padzie w NFS World. Pokażę wam jak w prosty sposób bez żadnych programów typu MotioninJoy czy Xpadder grać w NFS World (i nie tylko!) na dowolnym padzie.

Sztuczka polega na zmianie nazwy naszego pada w rejestrze.

 

Krok 1.

Podłączamy pada.

 

Krok 2.

Sprawdzamy nazwę naszego pada:

 

(Windows 7) Klikamy ikonę Menu Start i wpisujemy w ,,Wyszukaj programy i pliki'' tą frazę - Kontrolery gier (SS poniżej)

 

PXLFWJn.png

 

(Windows XP) W panelu sterowaniu szukamy opcji Kontrolery gier (lub coś podobnego)

 

Krok 3.

Uruchamiamy Rejestr:

 

(Windows 7) Klikamy Menu Start i wpisujemy w ,,Wyszukaj programy i pliki'' tą frazę - regedit (SS poniżej)

 

cQvQCbI.png

 

(Windows XP) Klikamy Menu Start >>> Uruchom >>> Wpisujemy ,,regedit''

 

Krok 4.

Wciskamy kombinację Ctrl + F i wpisujemy nazwę naszego kontrolera, którą sprawdziliśmy we właściwościach kontrolerów (z kroku 2)

 

9GN1Pke.png

 

Krok 5.

Podmieniamy nazwę naszego pada na (DOKŁADNIE TO CO JEST PODANE U DOŁU!!!!)

XBOX 360 For Windows (Controller)

Powinno to wyglądać tak:

 

Przed:

 

emDcKIe.png

 

Po:

 

q4kE3fr.png

 

 

Jeżeli wszystko zrobiliście poprawnie powinniście grać w NFS World i każdą inną grę obsługującą kontroler od X360 bez najmniejszych problemów. Sposób ten jest przeze mnie przetestowany.

Mam nadzieję, że pomogłem ;)

 

EDIT: Pewnie taki poradnik o tym, jak grać na padzie już jest, ale ten obsługuje inne gry i nie wymaga użerania się nad MotioninJoy, który (jakby nie patrzeć) jest jeszcze zbugowany.

 

EDIT2: Każdy pad ma inne sterowanie i warto brać to pod uwagę.

TESTERPL11.png

 

 

exLider MPC Racing Team | exWeteran MPC Racing Team | exRedaktor Gier Samochodowych

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...